OPIEKA NAD STRONĄ 
INTERNETOWĄ

Opieka nad stroną internetową to troska o szereg aspektów jej funkcjonowania. Tworzone przez nas strony są pod naszym ścisłym nadzorem.

opieka nad stroną internetową

NA CZYM POLEGA OPIEKA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ?

Nasze działania polegają na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania strony. Wychodzimy na przeciw tym, którzy nie mają głowy do internetowych spraw, a chcą skorzystać z możliwości jakie daje posiadanie strony internetowej.

SZYBKI HOSTING

Nie bez znaczenia jest środowisko sprzętowe, z jakiego korzysta strona internetowa. Dlatego nasze realizacje umieszczamy na wydajnych maszynach serwerowych, które są wspierane przez najnowsze rozwiązania technologiczne.

MONITORING

Zdarzają się sytuacje, gdy strona z przyczyn technicznych przestaje działać. Czasami stan ten utrzymuje się przez wiele dni, a brak reakcji na zaistniałe zdarzenie ogranicza możliwość pozyskiwania klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Odpowiednie zabezpieczenie strony przed ingerencją z zewnątrz jest wyjątkowo istotne, dlatego stosujemy dobre praktyki w celu ograniczenia wszelkich niepożądanych działań.

AKTUALIZACJA

Stabilne działanie strony wymaga aktualizacji jej oprogramowania. Nowe wersje uwzględniają poprawki funkcjonalne i zabezpieczające, które są odpowiedzią na zmieniające się standardy i zagrożenia.

DODAWANIE TREŚCI

Prowadzenie dynamicznej strony internetowej to dodawanie nowych treści: wpisów na bloga, galerii, artykułów merytorycznych, dodawania podstron i poprawek funkcjonalnych.

KOPIE ZAPASOWE

Tworzymy regularne kopie zapasowe, które są doskonałym zabezpieczeniem na wypadek gdyby coś nie poszło zgodnie z planem. Możemy przywrócić stan strony nawet sprzed kilku godzin lub tygodni.

ZAOPIEKOWAĆ SIĘ TWOJĄ STRONĄ INTERNETOWĄ?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

KONTAKT_

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ

Q&A

Nie zawsze. Najczęściej opiekujemy się stronami internetowymi, które realizowaliśmy i ta oferta jest skierowana głównie do naszych klientów. Pozostałe strony podlegają weryfikacji i decydujemy czy jesteśmy w stanie zapewnić obsługę strony na odpowiednim poziomie, czy też nie.

Jeśli wykonasz z nami swoją stronę internetową i zdecydujesz abyśmy się nią zaopiekowali, to nie musisz się martwić opłacaniem hostingu i domeny dopóki opiekujemy się stroną.

Rozliczenie z opieki nad stroną odbywa się w dwóch formach: miesięcznej lub rocznej. Jeśli zrezygnujesz z opieki nad stroną to nie ponosisz żadnych konsekwencji. Przy rozliczeniu miesięcznym usługa zostaje przerwana, a przy rocznym zwrócimy Ci kwotę proporcjonalną do pozostałych dni rocznego okresu rozliczeniowego. Musisz nas oczywiście o rezygnacji poinformować :)

arrow-down