PROJEKTOWANIE LOGO

Projektowanie logo to ważny krok na drodze do budowy wymarzonego wizerunku marki. Nasza elastyczna oferta to wiedza i doświadczenie połączone z jakością.

projekt logo aga fashion

PROJEKTOWANIE LOGO DLA FIRM

W walce o klientów aspekt wizerunkowy jest nie bez znaczenia. Jednym z pierwszych działań podejmowanych celem określenia wizerunku firmy jest projektowanie logo. Dzieje się tak, ponieważ logo reprezentuje firmę od początku do końca jej istnienia. Podobnie jak nazwa projekt logo pojawia się wszędzie, na wizytówce, papierze firmowym, stronie internetowej, produktach, odzieży. Jest niemal wszechobecny.

Jako projektanci wiemy, że zakres działań strategicznych na drodze do nowego logo i wypracowania wizerunku jest zależny od wielu czynników, o których możesz dowiedzieć się zapoznając z naszą ofertą brandingową. Jeśli jednak działasz z mniejszym rozmachem i potrzebujesz na ten moment jedynie samego projektu logo to wiedz, że zawsze staramy się patrzeć dalej, abyś mógł budować swoją identyfikację wizualną etapami.

Powierzając nam projekt logo możesz liczyć na doradztwo specjalistów, którzy mają doświadczenie w projektowaniu i wiedzą, jak osiągnąć zamierzony efekt. Współpracujemy, rozmawiamy i doradzamy, dzięki czemu mamy zadowolonych klientów, którzy polegają na naszej wiedzy. Starannie kompletowane założenia projektowe pozwalają nam tworzyć loga, które skutecznie spełniają swoje zadanie.

logo na stronie internetowej aga fashion

CO OTRZYMASZ?

Naszą oferta spełnia współczesne standardy i skierowana jest do firm z Radomia i Warszawy, które cenią sobie produkt dobrej jakości.

ANALIZA POTRZEB

Analiza potrzeb wizerunkowych firmy ułatwia proponowanie nowych mających uzasadnienie rozwiązań.

PROPOZYCJE PROJEKTOWE

Wszystkie propozycje projektowe logo powstają na bazie założeń, a ich liczba uzależniona jest od wybranego pakietu lub rozszerzenia.

LOGO WEKTOROWE

Wersja wektorowa logo umożliwia zachowanie prezencji najwyższej jakości bez względu na wielkość lub charakter docelowego nośnika.

OKREŚLONA KOLORYSTYKA

Na stronę internetową, do social mediów, a może do druku? Twoje logo będzie prezentować się spójnie niezależnie od potrzeb wykorzystania .

WERSJE ALTERNATYWNE

Zdarzają się sytuacje, gdy z powodu np. ograniczeń technologicznych lub przestrzennych będziesz potrzebować dostosowanego wariantu logo.

PLIKI

Na zakończenie każdego projektu otrzymujesz paczkę plików z projektem logo w różnych wersjach i formatach plików graficznych.

PROJEKT LOGO TO PODSTAWA IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Logo jest jednym z filarów identyfikacji wizualnej, i to właśnie ona w połączeniu z logo określa całościowy charakter wizualny firmy. Odpowiednia stylistyka, typografia, kolorystyka, zastosowanie elementów graficznych, to wszystko przekłada się na, spójność wizerunkową Twojej firmy w perspektywie czasu. Wymienione składowe mają swoje źródło w strategicznym podejściu, które uwidacznia się już na etapie projektu logo. Dlatego jeśli chcesz budować świadomość marki u swoich odbiorców w sposób przemyślany to warto powierzyć projektowanie logo w ręce profesjonalistów.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA_
bazyliszek logo
bazyliszek budowa logo
bazyliszek sygnet

PROFESJONALNY PROJEKT LOGO

Każdy projekt logo wymaga indywidualnego podejścia. Nie kopiujemy grafik z internetu, a każdy projekt to dopracowana koncepcja powstała we współpracy z klientem. Z nami możesz liczyć na nieszablonowy projekt logo dla firmy, który będzie służyć latami.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów kreatywnych skutkuje myśleniem o tym, jaki jest cel naszych działań i jakie efekty chcemy osiągnąć? Charakteryzuje nas znajomość procesu brandingowego, co sprawia, że patrzymy dalej i widzimy więcej. Właśnie takie podejście do tematu, gdzie przez sprawdzone lub nieszablonowe rozwiązania chcemy osiągnąć konkretne rezultaty sprawia, że możemy oczekiwać tzw. profesjonalnego projektu logo.

wizytówki z logo bazyliszek

SYGNET CZY LOGOTYP

Na jaką formę znaku się zdecydować, logo czy logotyp? Każda z nich ma swoje wady i zalety, każda ma swoich zwolenników i przeciwników. Bez względu na opcję, którą wybierzesz postaramy się, aby zaprojektowane logo godnie reprezentowało Twoją firmę.

sygnet

SYGNET

Sygnet reprezentuje symbol graficzny, który przedstawia koncepcję lub ideę marki. Występuje on w połączeniu z częścią typograficzną, jak i samodzielnie. Logo w formie sygnetu odpowiednio zaprojektowane będzie dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą zyskać rozpoznawalność, wykorzystując bardziej przekaz wizualny.

logotyp

LOGOTYP

Logotyp składa się głównie z części typograficznej. Wykorzystywany jest najczęściej przez marki, które stawiają na rozpoznawalność nazwy i wolą klasyczne i bezpośrednie rozwiązania. Logotyp może przez swoją budowę komunikować koncept marki, ale może też być ubogacony o elementy graficzne, które występują jako uzupełnienie.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY LOGO

projekt logo green ducks
budowa logo green ducks
projekt logo zoostory
budowa logo zoostory
projekt logo bazyliszek
budowa logo bazyliszek
projekt logo areion
budowa logo areion
projekt logo apple valley
budowa logo apple valley
projekt logo aga fashion
budowa logo aga fashion
projekt logo tt kominki
budowa logo tt kominki

PROJEKTUJEMY?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

KONTAKT_

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ

Q&A

Chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes i oczekiwania. W związku z tym przygotowaliśmy do wypełnienia brief w formie online. Udzielając odpowiedzi na kilka prostych pytań, pomożesz nam projektować propozycje, które spełnią oczekiwania zarówno Twoje jak i odbiorców marki.

Posiadamy elastyczną ofertę pakietową, z której wybierasz wariant spełniający Twoje oczekiwania. Pracę nad logo zaczynamy po zawarciu umowy.

W przypadku pakietów limitowanych pierwszą propozycję z wizualizacją otrzymasz po upływie 2-4 dni roboczych. Dzięki temu będziesz mieć kontrolę nad kierunkiem, w którym zmierza projekt.

W pakiecie nielimitowanym pierwsze 3 unikalne propozycje projektowe otrzymasz po ok. 4-7 dniach roboczych. Jeśli nie znajdzie się wśród nich żadne satysfakconujące rozwiązanie, to projektujemy kolejną propozycję, którą otrzymasz po upływie następnych kilku dni roboczych itd... Każda przedstawiona przez nas propozycja jest wizualizowana, dzięki czemu możesz zobaczyć wykorzystanie projektu w praktyce. Jeśli istnieje taka konieczność, możesz nanosić dowolną ilość poprawek.

Po akceptacji końcowego wyglądu Twojego logo, dostarczymy paczkę plików oraz przepiszemy autorskie prawa majątkowe do projektu.

Starannie dobrane założenia projektowe oraz dobra komunikacja sprawią, że wśród propozycji na pewno znajdą się również te, które zyskają Twoje uznanie..

Naturalnie. Jeśli wśród propozycji zobaczysz jakąś z potencjałem, ale będziesz mieć na nią własny pomysł to bez problemu wdrożymy niezbędne poprawki.

Księga znaku nie jest najtańszym rozwiązaniem. Jest to propozycja dla firm, którym lubią kompleksowe podejście i mocno zależy na zachowaniu spójności wykorzystania logo.

arrow-down