STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe to możliwość pozyskania nowych klientów, dlatego tworzymy strony www, które reprezentują firmy w zgodzie z aktualnym standardami projektowania oraz kryteriami wyszukiwarek internetowych.

strony internetowe radom

Tworzenie stron internetowych

W obecnych czasach posiadanie firmowej strony internetowej jest niezbędne w rozwoju biznesu. Przeniesienie działalności do sieci pozwala szybciej budować wizerunek marki  oraz otworzyć sobie drzwi do pozyskiwania nowych kontrahentów.  Zakres prac obejmujących tworzenie stron internetowych daje możliwość podjęcia działań w kilku obszarach:
NASZE STANDARDY
1
Formalności
Domena, hosting, SSL - formalności bierzemy na siebie
2
Indywidualny projekt
Indywidualny projekt spójny z koncepcją wizerunkową
3
Responsywność
Poprawne działanie na wielu urządzeniach
4
Optymalizacja SEO
Strona spełnia standardy wyszukiwarek internetowych.
5
gwarancja
Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas strony
6
bezpieczeństwo
Dobre praktyki dzięki którym ograniczamy ryzyko
7
panel cms
Swobodnie zarządzaj treścią swojej strony
8
pomoc
Po wykonaniu strony wciąż jesteśmy do dyspozycji.
indywidualny projekt

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej

Projekt graficzny strony internetowej jest równie ważny, co pozostałe aspekty jej wykonania. Kluczowy tutaj jest efekt pierwszego wrażenia, na które składa się ogólna szata graficzna oraz doświadczenia użytkownika podczas użytkowania witryny (UI/UX). Jako studio brandingowe przywiązujemy szczególną uwagę do tego, aby projekt graficzny Twojej strony www był skutecznym narzędziem wizerunkowym.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych
urządzenia mobilne

Responsywne strony internetowe uniwersalnym narzędziem ofertowym

Responsywne strony internetowe
Liczba wyświetleń stron internetowych na urządzeniach mobilnych okazuje się wyższa niż na urządzeniach stacjonarnych. Stało się to powodem, dla którego przeglądarki internetowe weryfikują czy strona jest przyjazna względem urządzeń mobilnych. Czynnik ten jest mocno brany pod uwagę, określając pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Stawia to nas, projektantów w sytuacji, gdy tworzymy jedynie responsywne strony internetowe.
Dostępność
Strona responsywna to dostępność dla większej liczby użytkowników przeszukujących Internet.
Większa konwersja
Zachowanie pełnej funkcjonalności dla urządzeń mobilnych ułatwia osiągnięcie zamierzonych celów.
Lepsza pozycja wyszukiwarki
Wyszukiwarki mocno punktują strony, które są przyjazne użytkownikom mobilnym, dzięki czemu zwiększasz szansę na lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.
Szybkość działania
Strona jest zoptymalizowana pod kątem wydajności i szybkości dla urządzeń zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych.
optymalizacja seo

Zoptymalizowana strona www będzie solidnym narzędziem marketingowym

Zoptymalizowane strony internetowe
Nie jest tajemnicą, że większość ludzi przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług stara się najpierw dowiedzieć o nich jak najwięcej. W tym celu używają wyszukiwarek, gdzie wpisują cel swoich zainteresowań. To co następnie zobaczą, to listę stron internetowych powiązanych z daną frazą, wyświetlone w odpowiedniej kolejności. Kolejność ta uzależniona jest od wielu czynników, takich jak struktura, zawartość, funkcjonalność i wydajności. Tworząc strony www, bierzemy wszystkie te czynniki pod uwagę.
optymalizacja seo
opieka nad stroną www

Opieka nad stroną internetową, to zajęcie wymagające systematyczności

sam zadbaj o swoją stronę internetową
Tworzymy strony www oparte o przyjazny system zarządzania treścią, dzięki czemu wszelkie zmiany lub aktualizację treści możesz przeprowadzić samodzielnie. Panel CMS jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą na własną rękę kontrolować swoje strony.
powierz swoją stronę w ręce profesjonalistów
Prowadzenie strony internetowej, to nie tylko dodawanie nowych treści, to również dbanie o bezpieczeństwo, aktualizowanie wtyczek, sprawdzanie poprawności działania, tworzenie kopii zapasowych i kilka innych elementów. Jeśli nie masz do tego głowy, możemy zaopiekować się Twoją stroną internetową. Zapoznaj się z naszą ofertą i o nic się nie martw.
opieka nad stroną