STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe to dodatkowe możliwości w zakresie pozyskiwania nowych klientów. Zaprezentuj się w odpowiedni sposób i daj się znaleźć w sieci.
responsywne strony internetowe
Strony internetowe stały się standardowym narzędziem sprzedażowym bez którego nie może się obejść większość firm. Potencjalni klienci bardzo często najpierw trafiają na stronę internetową nim zdecydują się na skorzystanie z usług firmy. Droga, która ich tam prowadzi wiedzie często przez wyszukiwarkę internetową gdzie Twoja konkurencja ściga się ze sobą aby to właśnie ich strona była tą, która jako pierwsza wyjdzie im na przeciw z ofertą. Warto jednak wiedzieć, że często wybór nie pada tylko na to co pierwsze, ale na to co w rzeczywistości jest najlepsze. Sposób w jaki zaprezentujesz swoją firmę i jej ofertę jest równie istotny co bycie pierwszą odpowiedzią na zainteresowanie klientów daną usługą czy też produktem.

STRONY INTERNETOWE - NASZE STANDARDY

formalności

Domena, hosting, SSL - formalności bierzemy na siebie.

projekt graficzny

Indywidualny projekt spójny z koncepcją wizerunkową.

responsywność

Poprawne działanie na wielu urządzeniach mobilnych.

optymalizacja

Strona spełnia standardy wyszukiwarek internetowych.

panel cms

Swobodnie zarządzaj treścią swojej strony.

bezpieczeństwo

Dobre praktyki dzięki którym ograniczamy ryzyko.

gwarancja

Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas strony.

wsparcie

Po wykonaniu strony wciąż jesteśmy do dyspozycji.

PROJEKT GRAFICZNY STRONY INTERNETOWEJ

Projekt graficzny strony internetowej jest równie ważny, co pozostałe aspekty jej wykonania. Kluczowy tutaj jest efekt pierwszego wrażenia, na które składa się ogólna szata graficzna oraz doświadczenia użytkownika podczas użytkowania witryny (UI/UX). Przywiązujemy szczególną uwagę do tego, aby projekt graficzny Twojej strony www był funkcjonalnym narzędziem wizerunkowym, które zwiększa potencjał sprzedażowy.
projekt graficzny strony internetowej creami
responsywna strona internetowa green ducks

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Budowa identyfikacji wizualnej zaczyna się od przemyślanej koncepcji marki. Gdy przychodzi czas wdrożenia konceptu w życie jednym z pierwszych elementów dających się zauważyć będzie logo. W większości przypadków to wokół logo będzie krążyć szata graficzna Twojej marki dlatego warto aby ten proces był przeprowadzony z uwzględnieniem konsekwencji wizerunkowych firmy. Jeśli patrzysz szerzej na całokształt komunikacji wizualnej sprawdź koniecznie co na ten temat mamy do powiedzenia.

OPTYMALIZACJA SEO

Nie jest tajemnicą, że większość ludzi przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług stara się najpierw dowiedzieć o nich jak najwięcej. W tym celu używają wyszukiwarek, gdzie wpisują cel swoich zainteresowań. To co następnie zobaczą, to listę stron internetowych powiązanych z daną frazą, wyświetlone w odpowiedniej kolejności. Kolejność ta uzależniona jest od wielu czynników, takich jak struktura, zawartość, funkcjonalność i wydajności. Tworząc strony www, bierzemy wszystkie te czynniki pod uwagę.
optymalizacja stron SEO

OPIEKA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ

ZARZĄDZAJ SAM

Tworzymy strony www oparte o przyjazny system zarządzania treścią, dzięki czemu wszelkie zmiany lub aktualizację treści możesz przeprowadzić samodzielnie. Panel CMS jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą na własną rękę kontrolować swoje strony.
opieka nad stroną internetową

NIECH ROBIĄ TO INNI

Prowadzenie strony internetowej, to nie tylko dodawanie nowych treści, to również dbanie wiele innych aspektów. Jeśli nie masz do tego głowy, możemy zaopiekować się Twoją stroną internetową. Zapoznaj się z naszą ofertą i o nic się nie martw.
opieka nad stroną

STRONY INTERNETOWE - PROCES TWORZENIA

01
Rozmowa
02
Ustalenia
03
Koncept
04
Projektowanie
05
wdrożenie
06
test i publikacja

ZRÓBMY TWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Skontaktuj się z nami a przeprowadzimy Cię przez proces projektowy
do dzieła

Q&A

Czas realizacji strony internetowej  to zazwyczaj od 7 do 30 dni. Proces ten może być nawet krótszy/dłuższy i jest zależny od obustronnego zaangażowania w proces tworzenia strony.
Dla wygodny naszych klientów zajmujemy się formalnościami w obrębie wykonania strony internetowej. Najważniejsze aby Twoja domena była wolna.
Dla wygodny naszych klientów zajmujemy się formalnościami w obrębie wykonania strony internetowej w tym hostingiem.
Certyfikat SSL umożliwia bezpieczne połączenie pomiędzy przeglądarką internetową, a serwerem strony internetowej.
Tak.
Tak.