STRONY INTERNETOWE

Zaprezentuj odpowiednio swoją stronę internetową i zwiększ grono potencjalnych klientów.
01 // DAJ SIĘ ZNALEŹĆ W SIECI

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH DLA FIRM

Tworzenie stron internetowych to wciąż punkt startowy dla firmy pragnącej pozyskiwać nowych klientów w sieci. Internet pełni w życiu człowieka coraz istotniejszą rolę, dlatego aktywność marketingowa na wirtualnym polu zwiększa się z roku na rok.

Strona internetowa powinna zatem być szczególnie dopracowanym narzędziem pod kątem odwiedzających, zapewniając jak najlepsze doświadczenia z jej użytkowania. Dobrze wykonaną stronę WWW cechuje nie tylko dobry projekt graficzny, ale także szybkość wczytywania, struktura informacji, wartościowe treści, a także uwzględnienie wymagań algorytmów wyszukiwarek.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom tworzymy strony internetowe w oparciu o sprawdzone praktyki. Jesteśmy studiem brandingowym, dlatego możesz być pewny, że firmowa strona internetowa zachowa spójność z aktualnie wypracowanym wizerunkiem.
02 // NASZE STANDARDY

PROFESJONALNE STRONY INTERNETOWE

Naszą oferta spełnia współczesne standardy i skierowana jest do firm, które cenią sobie produkt dobrej jakości.

FORMALNOŚCI

Domena, hosting, SSL - formalności w procesie tworzenia witryny bierzemy na siebie.

PROJEKT GRAFICZNY

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej spójny z koncepcją wizerunkową.

RESPONSYWNOŚĆ

Responsywne strony internetowe zapewniają prawidłowe wyświetlanie na wielu urządzeniach.

OPTYMALIZACJA SEO

Strona spełnia standardy wyszukiwarek internetowych (SEO).

CMS WORDPRESS

Możliwość samodzielnego zarządzania stroną WWW.

BEZPIECZEŃSTWO

Dobre praktyki, dzięki którym ograniczamy ryzyko niebezpiecznych sytuacji.

GWARANCJA

Udzielamy rocznej gwarancji na wykonane przez nas strony.

WSPARCIE

Po zakończonej realizacji wciąż jesteśmy do dyspozycji.
03 // DOŚWIADCZENIA WIZUALNE

PROJEKT GRAFICZNY STRONY INTERNETOWEJ

Projekt graficzny strony internetowej jest równie ważny, co pozostałe aspekty jej wykonania. Kluczowy w tym przypadku jest efekt pierwszego wrażenia, na które składa się ogólna szata graficzna oraz doświadczenia odwiedzających w trakcie użytkowania witryny (UI/UX). Jako twórcy stron internetowych szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności projektu graficznego strony WWW, która ma być również narzędziem wizerunkowym Twojego biznesu.

OPTYMALIZACJA STRON SEO

Nie jest tajemnicą, że większość z nas przed zakupem chce wiedzieć, jak najwięcej o produkcie lub usłudze. W tym celu używamy wyszukiwarek internetowych, gdzie poprzez wpisanie frazy szybko znajdujemy informacje o celu swoich zainteresowań. Wyszukiwarki jednak prezentują wyniki w pewnej kolejności, która uzależniona jest od wielu czynników, takich jak np. struktura, zawartość, funkcjonalność i ogólna wydajność strony (SEO).

Walka o poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania to rozłożony w czasie proces zwany pozycjonowaniem stron. Warto mieć jednak na uwadze, że źle wykonana strona internetowa utrudnia uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Wyższa pozycja oznacza większą szansę na pozyskanie klienta, a klient to zysk. Dlatego tworzone przez nas strony internetowe są zoptymalizowane w zakresie umożliwiającym bezproblemowe pozycjonowanie.

WIDOCZNOŚĆ

Lepsza widoczność strony w wynikach wyszukiwania dla określonych zapytań.

WIĘCEJ ODWIEDZIN

Dobrze zoptymalizowana strona to więcej odwiedzin.

KLIENCI

Optymalizacja strony to większy potencjał sprzedażowy.

STRATEGIA

Działania SEO pozwalają na strategiczne podejście w kwestii pozyskiwania klientów w sieci.
04 // WERSJA MOBILNA

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Liczba wyświetleń stron internetowych na urządzeniach mobilnych okazuje się wyższa, niż na stacjonarnych. Stało się to powodem, dla którego wyszukiwarki internetowe weryfikują, czy strona WWW jest przyjazna względem urządzeń mobilnych, czy nie. Następnie uwzględniają ten czynnik przy określaniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego z nami stworzysz w pełni responsywną stronę internetową, z której wyciągniesz maksimum korzyści.
05 // KTO SIĘ TYM ZAJMIE?

OPIEKA NAD STRONĄ

CMS WORDPRESS

Tworzymy strony WWW oparte o najpopularniejszy system zarządzania treścią Wordpress, dzięki czemu  możesz  samodzielnie prowadzić swoją stronę.

OPIEKA NAD STRONĄ

Opieka nad stroną internetową, to nie tylko dodawanie nowych treści, to również dbanie o wiele innych aspektów. Jeśli nie masz do tego głowy to zapoznaj się z naszą ofertą i o nic się nie martw.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
06 // KILKA REALIZACJI

PRACOWNIA BAZYLISZEK

ZOBACZ ONLINE
06 // PYTANIA I ODPOWIEDZI
Q&A
Czas realizacji strony internetowej to zazwyczaj od 7 do 30 dni. Proces ten może być nawet krótszy/dłuższy i jest zależny od obustronnego zaangażowania i zakresu prac.
Dla wygodny naszych klientów zajmujemy się formalnościami w obrębie wykonania strony internetowej. Najważniejsze, aby Twoja domena była wolna.
Dla wygodny naszych klientów zajmujemy się formalnościami w obrębie wykonania strony internetowej w tym hostingiem.
Certyfikat SSL umożliwia bezpieczne połączenie pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem strony internetowej.
Tak.
Tak.

PROJEKTUJEMY?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
KONTAKT
phonelocationarrow-downarrow-right