OPIEKA NAD STRONĄ

Strony internetowe wymagają troski o szereg aspektów ich funkcjonowania.  Dlatego tworząc u nas swoją stronę możesz liczyć na pełną opiekę.

Opieka nad stroną www wordpress

Na czym polega opieka nad stroną internetową?

Opieka nad stroną internetową to kompleks usług, które przyczynią się do jej prawidłowego funkcjonowania. Działania te wymagają systematyczności i czasu, a ich zakres zaczyna się od zadbania o środowisko sprzętowe poprzez edycję treści na poprawie bezpieczeństwa kończąc.
Wydajny hosting
Nie bez znaczenia jest środowisko sprzętowe z jakiego korzysta strona internetowa. Dlatego nasze realizacje umieszczamy na wydajnych maszynach serwerowych, które są wspierane przez najnowsze rozwiązania technologiczne.
MONITORING
Zdarzają się sytuacje gdy strona z przyczyn technicznych przestaje działać. Czasami stan ten utrzymuje się przez wiele dni, a brak reakcji na zaistniałe zdarzenie ogranicza możliwość pozyskiwania klientów. Istnieje też ryzyko spadku pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, na czym bardzo zależy przedsiębiorcom.
Bezpieczeństwo
Odpowiednie zabezpieczenie strony przed ingerencją z zewnątrz jest wyjątkowo istotne, dlatego podejmujemy wszelkie działania aby ograniczyć zagrożenie.
AKTUALIZACJE
Stabilne działanie strony internetowej wymaga również aktualizacji jej oprogramowania. Nowe wersje uwzględniają poprawki funkcjonalne i zabezpieczające, które są odpowiedzią na zmieniające się standardy i zagrożenia.
Dodawanie treści i modyfikacje
Prowadzenie dynamicznej strony internetowej to dodawanie nowych treści: wpisów na bloga, galerii, artykułów merytorycznych, dodawania podstron lub zastosowanie zmian kosmetycznych.
KOPIE ZAPASOWE
Tworzymy regularne kopie zapasowe, które są doskonałym zabezpieczeniem na wypadek gdyby coś nie poszło zgodnie z planem. Możemy przywrócić stan strony nawet sprzed kilku godzin lub tygodni.