opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną internetową to troska o szereg aspektów jej funkcjonowania. Tworzone przez nas strony są pod naszym ścisłym nadzorem.
opieka nad stroną internetową

korzyści z opieki nad stroną internetową

szybki hosting

Nie bez znaczenia jest środowisko sprzętowe z jakiego korzysta strona internetowa. Dlatego nasze realizacje umieszczamy na wydajnych maszynach serwerowych, które są wspierane przez najnowsze rozwiązania technologiczne.

monitoring

Zdarzają się sytuacje gdy strona z przyczyn technicznych przestaje działać. Czasami stan ten utrzymuje się przez wiele dni, a brak reakcji na zaistniałe zdarzenie ogranicza możliwość pozyskiwania klientów. Istnieje też ryzyko spadku pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, na czym bardzo zależy przedsiębiorcom.

bezpieczeństwo

Odpowiednie zabezpieczenie strony przed ingerencją z zewnątrz jest wyjątkowo istotne, dlatego podejmujemy wszelkie działania aby ograniczyć zagrożenie.

aktualizacja

Stabilne działanie strony internetowej wymaga również aktualizacji jej oprogramowania. Nowe wersje uwzględniają poprawki funkcjonalne i zabezpieczające, które są odpowiedzią na zmieniające się standardy i zagrożenia.

dodawanie treści

Prowadzenie dynamicznej strony internetowej to dodawanie nowych treści: wpisów na bloga, galerii, artykułów merytorycznych, dodawania podstron lub zastosowanie zmian kosmetycznych.

kopie zapasowe

Tworzymy regularne kopie zapasowe, które są doskonałym zabezpieczeniem na wypadek gdyby coś nie poszło zgodnie z planem. Możemy przywrócić stan strony nawet sprzed kilku godzin lub tygodni.

Q&A

Nie zawsze. Najczęściej opiekujemy się stronami internetowymi, które realizowaliśmy i ta oferta jest skierowana głównie do naszych klientów. Pozostałe strony podlegają weryfikacji i decydujemy czy jesteśmy w stanie zapewnić obsługę strony na odpowiednim poziomie, czy też nie.
Oczywiście. Możesz samodzielnie prowadzić swoją stronę. Naszą ofertą wychodzimy naprzeciw tym, którzy nie mają na to czasu.
Posiadamy ofertę pakietową dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.
Jeśli wykonasz z nami swoją stronę internetową i zdecydujesz abyśmy się nią zaopiekowali, to nie musisz się martwić opłacaniem hostingu i domeny dopóki opiekujemy się stroną.
Rozliczenie z opieki nad stroną odbywa się w dwóch formach: miesięcznej lub rocznej. Jeśli zrezygnujesz z opieki nad stroną to nie ponosisz żadnych konsekwencji. Przy rozliczeniu miesięcznym usługa zostaje przerwana, a przy rocznym zwrócimy Ci kwotę proporcjonalną do pozostałych dni roku.