opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną internetową to troska o szereg aspektów jej funkcjonowania. Tworzone przez nas strony są pod naszym ścisłym nadzorem.

na czym polega opieka nad stroną internetową?

SZYBKI HOSTING

Nie bez znaczenia jest środowisko sprzętowe z jakiego korzysta strona internetowa. Dlatego nasze realizacje umieszczamy na wydajnych maszynach serwerowych, które są wspierane przez najnowsze rozwiązania technologiczne.

MONITORING

Zdarzają się sytuacje gdy strona z przyczyn technicznych przestaje działać. Czasami stan ten utrzymuje się przez wiele dni, a brak reakcji na zaistniałe zdarzenie ogranicza możliwość pozyskiwania klientów. Istnieje też ryzyko spadku pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, na czym bardzo zależy przedsiębiorcom.

BEZPIECZEŃSTWO

Odpowiednie zabezpieczenie strony przed ingerencją z zewnątrz jest wyjątkowo istotne, dlatego podejmujemy wszelkie działania aby ograniczyć zagrożenie.

AKTUALIZACJA

Stabilne działanie strony internetowej wymaga również aktualizacji jej oprogramowania. Nowe wersje uwzględniają poprawki funkcjonalne i zabezpieczające, które są odpowiedzią na zmieniające się standardy i zagrożenia.

DODAWANIE TREŚCI

Prowadzenie dynamicznej strony internetowej to dodawanie nowych treści: wpisów na bloga, galerii, artykułów merytorycznych, dodawania podstron lub zastosowanie zmian kosmetycznych.

KOPIE ZAPASOWE

Tworzymy regularne kopie zapasowe, które są doskonałym zabezpieczeniem na wypadek gdyby coś nie poszło zgodnie z planem. Możemy przywrócić stan strony nawet sprzed kilku godzin lub tygodni.

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TWOJĄ STRONĄ

Skontaktuj się z nami a zaznajomimy Cię ze szczegółami naszej oferty
porozmawiajmy

Q&A

Nie zawsze. Najczęściej opiekujemy się stronami internetowymi, które realizowaliśmy i ta oferta jest skierowana głównie do naszych klientów. Pozostałe strony podlegają weryfikacji i decydujemy czy jesteśmy w stanie zapewnić obsługę strony na odpowiednim poziomie, czy też nie.
Oczywiście. Możesz samodzielnie prowadzić swoją stronę. Naszą ofertą wychodzimy naprzeciw tym, którzy nie mają na to czasu.
Jeśli wykonasz z nami swoją stronę internetową i zdecydujesz abyśmy się nią zaopiekowali, to nie musisz się martwić opłacaniem hostingu i domeny dopóki opiekujemy się stroną.
Rozliczenie z opieki nad stroną odbywa się w dwóch formach: miesięcznej lub rocznej. Jeśli zrezygnujesz z opieki nad stroną to nie ponosisz żadnych konsekwencji. Przy rozliczeniu miesięcznym usługa zostaje przerwana, a przy rocznym zwrócimy Ci kwotę proporcjonalną do pozostałych dni roku.
arrow-down