OPIEKA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ

Opieka nad stroną internetową to troska o szereg aspektów jej funkcjonowania. Tworzone przez nas strony są pod naszym ścisłym nadzorem.
01 // NIE TRAĆ CZASU

NA CZYM POLEGA OPIEKA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ?

Nasze działania polegają na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania strony. Wychodzimy na przeciw tym, którzy nie mają głowy do internetowych spraw, a chcą skorzystać z możliwości jakie daje posiadanie strony internetowej.

SZYBKI HOSTING

Nie bez znaczenia jest środowisko sprzętowe, z jakiego korzysta strona internetowa. Dlatego nasze realizacje umieszczamy na wydajnych maszynach serwerowych, które są wspierane przez najnowsze rozwiązania technologiczne.

MONITORING

Zdarzają się sytuacje, gdy strona z przyczyn technicznych przestaje działać. Czasami stan ten utrzymuje się przez wiele dni, a brak reakcji na zaistniałe zdarzenie ogranicza możliwość pozyskiwania klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Odpowiednie zabezpieczenie strony przed ingerencją z zewnątrz jest wyjątkowo istotne, dlatego stosujemy dobre praktyki w celu ograniczenia wszelkich niepożądanych działań.

AKTUALIZACJA

Stabilne działanie strony wymaga aktualizacji jej oprogramowania. Nowe wersje uwzględniają poprawki funkcjonalne i zabezpieczające, które są odpowiedzią na zmieniające się standardy i zagrożenia.

DODAWANIE TREŚCI

Prowadzenie dynamicznej strony internetowej to dodawanie nowych treści: wpisów na bloga, galerii, artykułów merytorycznych, dodawania podstron i poprawek funkcjonalnych.

KOPIE ZAPASOWE

Tworzymy regularne kopie zapasowe, które są doskonałym zabezpieczeniem na wypadek gdyby coś nie poszło zgodnie z planem. Możemy przywrócić stan strony nawet sprzed kilku godzin lub tygodni.
02 // PYTANIA I ODPOWIEDZI
Q&A
Nie zawsze. Najczęściej opiekujemy się stronami internetowymi, które realizowaliśmy i ta oferta jest skierowana głównie do naszych klientów. Pozostałe strony podlegają weryfikacji i decydujemy czy jesteśmy w stanie zapewnić obsługę strony na odpowiednim poziomie, czy też nie.
Jeśli wykonasz z nami swoją stronę internetową i zdecydujesz abyśmy się nią zaopiekowali, to nie musisz się martwić opłacaniem hostingu i domeny dopóki opiekujemy się stroną.
Rozliczenie z opieki nad stroną odbywa się w dwóch formach: miesięcznej lub rocznej. Jeśli zrezygnujesz z opieki nad stroną to nie ponosisz żadnych konsekwencji. Przy rozliczeniu miesięcznym usługa zostaje przerwana, a przy rocznym zwrócimy Ci kwotę proporcjonalną do pozostałych dni rocznego okresu rozliczeniowego. Musisz nas oczywiście o rezygnacji poinformować :)

INTERESUJĄCE?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
KONTAKT
phonearrow-down